خانه / اساتید / دکتر نورمن شیلی
55

دکتر نورمن شیلی

66

دکتر نورمن شیلی یکی از اساتید پیشرو در زمینه طب انرژی می باشد که تاکنون توانسته است بیش از ۳۰ هزار بیمار را با استفاده از رویکردهای توانبخشی خود طی چند دهه گذشته مداوا نماید.

او بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی دوک (Duke Medical School) فعالیت خود را به عنوان یک جراح اعصاب آغاز کرد. در همین آغاز حیات حرفه ای او بود که دکتر شیلی تصمیم گرفت در مورد درد، دلایل آن و روش های درمان آن تحقیق کند.

او به زودی دریافت که بیشتر درمان های بلندمدت از طریق روش های پزشکی مدرن به دست نمی آید، بلکه این تلفیقی از پزشکی مدرن و سایر روش های جایگزین است که بیشترین اثرگذاری را دارا می باشد. او به این نتیجه رسید که تمام بیماری ها به واسطه چهار حوزه اصلی فشار شیمیایی، فیزیکی، الکترومغاطیس و احساسی پدید می آیند.

به طور کلی دکتر شیلی حوزه طب انرژی را با استفاده از همین ابزارهای الکتریکی، الکترومغناطیسی، ذهنی و فیزیکی و احساسی برای تقویت و بهبود سلامت بسط داده است. او رییس انجمن بین المللی انرژی های نامحسوس و طب انرژی می باشد و تلاش های او به همراه کارولین مس منجر به برگزاری اولین دوره دکترای طب انرژی شده است و اکنون او در دانشگاه Emeritus به عنوان استاد طب انرژی مشغول تدریس می باشد.

 

درباره طب انرژی

پاسخ بدهید

آدرس ایمیل شما درج نخواهد شد.قسمت های الزامی مشخص شده اند *

*

x

این مطلب را هم ببینید

sc_rz002

دکتر دوستداری

آقاي دكتر مهدي دوستداري پزشك (M.D) و فال در حوزه طب انرژی ...